| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), akumulatorem 7,4 V 4000 mA/H |
| Wymiar | 156 x 88 x 46 mm (korpus zakłócacza bez anteny) |
| Częstotliwość RF | CDMA (850–894 MHz) GSM (925–960 MHz) DCS (1805–1880 MHz) PHS (1920–1990 MHz) 3G (2100–2170 MHz) |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240 V / DC 5 V |
| Promień ekranowania | Do 40 metrów |
| Całkowita moc | 12Wat |
| Waga | 3 kg |
| Zasilanie | AC 110 ~ 250 V do DC 12 V, samochód 12 V do DC 12 V |
|---|---|
| Bateria | Akumulator litowo-jonowy DC7,4V/3600mA/h |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Czas pracy na baterii | Maksymalnie 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 6 godzin |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), baterią 4000mA/H |
| Wymiar | 132x80x41mm i nie obejmują anten |
| Zakres zagłuszania | Do 20 metrów |
|---|---|
| Przepisy bezpieczeństwa | Zasilacz sieciowy UL (E190582) CSA (LR112971 poziom 3) |
| Wymiar | 245 x 85 x 30 mm |
| Moc wyjściowa | Prąd stały 5V 8A |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Zakres zagłuszania | Do 300m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 200-250 w |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Rodzaj zacięcia | Sweep Jamming |
| Typ anteny | Antena kierunkowa lub antena dookólna |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2,4G Wi-Fi |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-40 M |
| Moc wyjściowa | 16w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC160-240V) |
| Wymiar | 400 (dł.) × 300 (szer.) × 130 (wys.) mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 320 W. |
|---|---|
| Zakres ekranowania | 300 do 500 m (siła sygnału <= 75dbm.) |
| Typ anteny | 6 sztuk zewnętrznych o wysokim wzmocnieniu (7-8dBi) dookólnych (standard) |
| Częstotliwość pracy | 6 pasm |
| Całkowita waga systemu | Około 60 kg |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | CDMA800 850-894 MHz -GSM900 925-960 MHz -DCS1800 1805-1880 MHz -PCS1900 1930-1990 MHz -3G:2110-2170 |
|---|---|
| Całkowita moc | 250 W. |
| Promień ekranujący | 200-500M (w oparciu o siłę sygnału tła <=-75dBm) |
| Pasma częstotliwości | Do pięciu pasm |
| Zużycie energii | 1000 W. |
| Zakres zagłuszania | 1-20 metrów zależy od różnej siły sygnału lokalnego |
|---|---|
| Moc ładowania | AC-100-240V, DC-12V |
| Wbudowana wewnętrzna bateria | Tak |
| Wbudowana bateria | 4700 mA/godz |
| Pakiet Transportowy | Kartony |