| Używany do | Futerał do przenoszenia Jammera |
|---|---|
| Przybory | Wykończenie skórzane PU |
| Kod Hs | 8543709200 |
| Pochodzenie | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Anteny do | Zagłuszacz model JM110801 |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Garnitur do | Zakłócacz JM110804 |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -68dbm |
|---|---|
| Całkowita moc | 15 watów |
| Waga urządzenia | 1,75 kg |
| Zużycie energii | 75 watów |
| Rozmiar | 32*11,5*5,5 cm |
| Bloking | Wszystkie sygnały z telefonów komórkowych, LOJACK GPS, Wi-Fi, sygnały RF |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 2 do 20 metrów (przy -75dBm, w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
| Z ładowarką samochodową | Tak |
| Z układem chłodzenia | Tak |
| Z przełącznikiem DIP | Tak |
| Garnitur do | Zagłuszacz JM110828, JM110829, JM110830, JM110831 i JM110836 |
|---|---|
| Przybory | Wykończenie skórzane PU |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC160-240V) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa | -200mA / 5W |
| Moc wyjściowa | 40W |
| Regulowany promień | 1-50 mln |
| Wymiar | 380 (dł.) × 300 (szer.) × 90 (wys.) mm |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WiFi, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |
| Zakres zagłuszania | Regulowany promień: 1-25 M |
|---|---|
| Wymiar | 245 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
| Waga | 3000g |
| Pojedyncza moc wyjściowa | +35dBm/800mW |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Półśrednica przechwytywania | 20-40 Metów |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Wilgotność względna | 20%-95% |
| Temperatura pracy | -40 ~ +55 stopni Celsjusza |
| Zasilanie | AC 110-220 V ± 10% / DC 5 V 45-55 Hz |