| Zakres zagłuszania | do 500 m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 240 W. |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| adapter AC | AC100-240V, DC27V |
| Wymiar | 588 x 600 x 600 mm |
| Zakres częstotliwości | -CDMA800,850-894MHz -GSM900,925-960MHz -GSM1800 i PCS1900,1805-1990MHz -3G,WCDMA,2110-2170MHz -WIFI, |
|---|---|
| Maksymalna moc | 500(W) |
| Ochrona oświetlenia | Bezpośrednie uziemienie |
| prędkość wiatru | 200 (Km/h) |
| Przytrzymaj średnicę bieguna | Φ50-Φ114 (mm) |
| Zakres blokowania | 1-10 metrów |
|---|---|
| Częstotliwości zagłuszania | 2320 – 2345 MHz, 2345 – 2400 MHz, 167 – 175 MHz |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa | DC8V 3000mAh |
| Rozmiar | 110 mm x 62 mm x 30 mm |
| Przybory | Tkanina |
|---|---|
| Kolor | Kamuflaż |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 5000 pCS miesięcznie |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1 - 20m |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V) |
| Czas działania | 12 godzin ciągłego |
| Dla modeli Jammer | , JM110804 JM110805, JM110806, JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 |
|---|---|
| Wejście | DC12V |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Garnitur dla modeli Jammer | JM110810, JM110811, JM110812, JM110813, JM110804 JM110805 i JM110806 |
|---|---|
| Wejście | 100-240 V 50-60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Zakres zagłuszania | Do 50m |
|---|---|
| kołnierz sutanny i togi | 14 kanałów |
| Wilgotność względna | ≤80% |
| Całkowita moc wyjściowa | 30-35 W |
| Parametry anteny | Anteny Omni |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | 1,0G: 895-1000 MHz -1,2G: 1195-1300 MHz -2,4G: 2395-2500 MHz |
|---|---|
| Obszar pokrycia | Do 15 metrów |
| Główne funkcje | Wi-Fi, Bluetooth, bezprzewodowy zakłócacz sygnału wideo |
| Dodatkowe funkcje | Kamera szpiegowska i blokowanie błędów audio |
| Źródło zasilania | Wtyczka ścienna, zasilacz samochodowy lub wbudowana bateria |
| Główne funkcje | Wi-Fi, Bluetooth, bezprzewodowy zakłócacz sygnału wideo |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC100-240V DC12V) |
| Obszar pokrycia | Do 15 metrów |
| Bateria wewnętrzna | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh |