| Promień ekranujący | Promień ekranowania: do 120 metrów (w zależności od siły sygnału w miejscu zastosowania). |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 80 wat |
| Częstotliwość sygnału izolacji | -CDMA: 850-894 MHz -GSM: 925-960 MHz -DCS/PCS: 1805-1990 MHz -3G: 2110-2170 MHz |
| Zasilanie | 110-230 AC/DC27 V |
| Układ chłodzenia | ze zintegrowanym filtrem powietrza nawiewanego |
| Anteny do | Zagłuszacz JM110834 |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | CDMA: 850–960 MHz GSM: 1805–1880 MHz GSM: 1920–1990 MHz 3G: 2110–2170 MHz |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 45 W (cztery pasma) |
| Zakres ekranowania | Do 100 metrów (w zależności od siły sygnału w miejscu zastosowania.) |
| Zasilanie | ~230VAC / ~110VAC +24VDC |
| Mieszkania | Metalowa obudowa |
| Opis | bloker sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Waga | 3,0 KG |
| Zakres zagłuszania | 1-20 metrów zależy od różnej siły sygnału lokalnego |
|---|---|
| Moc ładowania | AC-100-240V, DC-12V |
| Wbudowana wewnętrzna bateria | Tak |
| Wbudowana bateria | 4700 mA/godz |
| Pakiet Transportowy | Kartony |
| Rodzaj zacięcia | GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Zespół roboczy | 1555-1595 MHz |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W. |
| Zasilanie | Wbudowana bateria litowa, zasilacz sieciowy |
| Całkowita liczba pasm roboczych | 12 kanałów |
|---|---|
| Znak firmowy | Zagłuszacz OEM/ODM |
| Nastawny | Tak |
| Typ zakłócacza | Desiktop |
| Anteny | 12 szt. Anteny dookólnej |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | CDMA800 850-894 MHz -GSM900 925-960 MHz -DCS1800 1805-1880 MHz -PCS1900 1930-1990 MHz -3G:2110-2170 |
|---|---|
| Całkowita moc | 250 W. |
| Promień ekranujący | 200-500M (w oparciu o siłę sygnału tła <=-75dBm) |
| Pasma częstotliwości | Do pięciu pasm |
| Zużycie energii | 1000 W. |
| Zespół roboczy | 1555-1595 MHz |
|---|---|
| Zakres | 1-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W. |
| Typowa żywotność baterii | Około 4 godzin |
| Wymiar | (dł.*szer.*wys.)95×45×18 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 30-35 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 50m |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V) |
| Wymiar | 395 x 238 x 60 mm |