| Moc wyjściowa | 4W |
|---|---|
| Zakres Jammer | 1-20 m (w zależności od siły sygnału) |
| Zasilanie | 0 do 60 Hz, 100 do 240 |
| Pasma wyjściowe | CDMA: 790–860 MHz GSM: 851–960 MHz DCS&PCS: 1805–1990 MHz 3G: 2110–2170 MHz WiFi: 2400–2500 MHz |
| Wymiar | 132x80x41mm (bez anten) |
| Zakres zagłuszania | Do 15M (w zależności od długości sygnału telefonu komórkowego) |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Szczegóły anten | guma high-tech (6 szt.) |
| Czas pracy na baterii | Maksymalnie 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 6 godzin |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), akumulatorem 7,4 V 4000 mA/H |
| Wymiar | 156 x 88 x 46 mm (korpus zakłócacza bez anteny) |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V/DC5V 12A) |
|---|---|
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Zakres zagłuszania | do 25 m, promień zagłuszania nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze |
| Antena | 8 sztuk (zamocuj antenę zgodnie ze znakiem na urządzeniu) |
| Szybkość zamiatania | Naprawił |
|---|---|
| Zagłuszanie zasięgu | 500M do 2000M (w zależności od długości sygnału) |
| Zdalne sterowanie | Włącz/wyłączony |
| Wymiary | 40x40x50 cm |
| Temperatura operacyjna | -10°C - +65°C |
| Czas pracy | 90 minut |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 4 waty |
| Promień ekranujący | 1-20 m |
| Zakłócacz sygnału dla | Sygnał telefoniczny WiFi GPS 3G 4G |
| Kolor | Czarny |
| Efektywny zakres | 5 ~ 25 metrów |
|---|---|
| źródło | Zasilacze sieciowe |
| Interfejs | 4 anteny SMA 3dB |
| Wymiary (dł. x szer. x gł.) | 213 x 170 x 41 mm |
| Waga | Zagłuszacz 1900 gramów |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -68dbm |
|---|---|
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 12 V |
| Prąd elektryczny | 8a |
| Całkowita moc | 15 watów |
| Zużycie energii | 75 watów |
| Szczegóły anten | guma high-tech (6 szt.) |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110 ~ 250 V do DC 12 V, samochód 12 V do DC 12 V |
| Zakres zagłuszania | Do 15M (w zależności od długości sygnału telefonu komórkowego) |
| Czas pracy na baterii | Maksymalnie 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 6 godzin |
| Całkowita moc wyjściowa | 320 W. |
|---|---|
| Zakres ekranowania | 300 do 500 m (siła sygnału <= 75dbm.) |
| Typ anteny | 6 sztuk zewnętrznych o wysokim wzmocnieniu (7-8dBi) dookólnych (standard) |
| Częstotliwość pracy | 6 pasm |
| Całkowita waga systemu | Około 60 kg |