| Częstotliwość | 1500-1600 MHz |
|---|---|
| Ładowanie | Zapalniczka samochodowa (12–24 V) |
| Antena | Antena 1 sztuka |
| Typowy zasięg | 2 do 10 metrów |
| Garnitur do | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Może być używany bezpośrednio w pojeździe | Stabilna zdolność |
|---|---|
| Wzmacniacz mocy o wysokiej wydajności | Łatwość obsługi i konserwacji |
| Typ anteny | Omini-kierunkowy |
| Kolor | Czarny |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Odległość robocza | do 100 m |
| Moc wyjściowa | 70 W. |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 335 x 238 x 60 mm |
| Typowy zasięg | 5-25 metrów |
|---|---|
| Źródło zasilania | Zasilacze sieciowe |
| PRACY PROJEKTOWANE | 6 - 8A |
| Moc wyjściowa | 4W |
| Częstotliwość dla Ameryki | GSM850, GSM900, GSM1900 i W-CDMA 2110 MHz |
| Dotknięte zakresy częstotliwości | -WiFi/Bluetooth: 2400-2500 MHz -Bezprzewodowe wideo: 1200-1300 MHz |
|---|---|
| Antena | 2PCS |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20M |
| Przepisy bezpieczeństwa | Zasilacz sieciowy UL (E190582), CSA (LR112971 poziom 3) |
| Całkowita moc wyjściowa | 2W |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
|---|---|
| Parametry anteny | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Czas działania | 12 godzin ciągłego |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V) |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Antena | 10 anten |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień od 1 do 20 m |
| Czas pracy | 1,5-3 godziny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar | 170×100×50 mm bez anteny (z anteną o wysokości 255 mm) |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI 2.4G, VHF 135, UHF 400 |
|---|---|
| Promień ekranowania | 2-40 m |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110V-220V, DC12V) |
| Kolor | Czarny |
| Moc wyjściowa | 15 watów |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA/GSM, DCS, 3G, GPS, Lojack, UHF |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-220V-DC12V) |
| Promień ekranujący | (2-40) metrów@-75dBm (w zależności od siły sygnału w danym obszarze.) |
| Promień zacięcia | 2-20 metrów |
|---|---|
| System chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium, wbudowany wentylator chłodzący |
| Zasilanie | AC100-240V do DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Czas pracy | Kontynuuj pracę 1,5 godziny |