| Szczegóły anten | guma high-tech (8 szt.) |
|---|---|
| Czas pracy na baterii | ponad 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 10 godzin |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Antena | 8 szt |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110–240 V) |
| Zakres zagłuszania | Do 25 m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 6W |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne |
| adapter AC | AC100-240V-DC12 |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| Rodzaj zacięcia | GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 2 - 10 metrów |
| Częstotliwość | 1570-1580 MHz |
| Źródło zasilania | 12 V |
| PRACY PROJEKTOWANE | 100MA |
| Promień ekranujący | 0,5-1,5 metra |
|---|---|
| Bateria w środku | 2000mAh / 12V |
| Kąt ekranowania | Poziomo 90°/pionowo 90° |
| Zasilanie | Bateria wewnątrz / zasilacz sieciowy |
| Czas pracy | 8 godzin |
| Dotknięte zakresy częstotliwości | 870–880 MHz (CDMA) 935–960 MHz (GSM) 1805–1880 MHz (DCS) 1930–1990 MHz (PHS) 2110–2170 MHz (3G) |
|---|---|
| Zużycie energii | 33 W. |
| Moc wyjściowa | 10 watów |
| Źródło zasilania | Wtyczka ścienna |
| Dotknięty promień | Do 50 metrów |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Promień ekranujący | 2-40 m |
| Antena | 6 sztuk anten |
| Kolor | Czarny |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Całkowita liczba pasm roboczych | 16 kanałów |
|---|---|
| Nastawny | Tak |
| Można używać w samochodzie | DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | 30-38 W |
| Pakiet Transportowy | Pakiet nettolu |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-25 M |
| Moc wyjściowa | 4,2w |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V i DC12V |
| Wymiar | 177,5 x 76,5 x 36,5 mm |
| Anteny | 5szt |
|---|---|
| Garnitur do | JM170156 |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Czas dostawy | 1-2 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |