| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, Lojack |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-20 m |
| Moc wyjściowa | 7W |
| Zasilanie | adapter 50–60 Hz AC (110–240 V AC/12 V DC) Ładowarka samochodowa: DC12V IN |
| Wymiar | 160*83*46mm (bez anteny) |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
|---|---|
| Całkowita waga systemu | Około 60 kg |
| Wilgotność | Do 80% |
| Operacja Temperatura | -20...+50 stopni Celsjusza |
| Typ anteny | 6 sztuk zewnętrznych (2-3dBi) dookólnych (standard) |
| Częstotliwość RF | CDMA (850–894 MHz) GSM (925–960 MHz) DCS (1805–1880 MHz) PHS (1920–1990 MHz) 3G (2100–2170 MHz) |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240 V / DC 5 V |
| Promień ekranowania | Do 40 metrów |
| Całkowita moc | 12Wat |
| Waga | 3 kg |
| Zasilanie | AC110V~220V/DC24V |
|---|---|
| Zakres ekranowania | Do 150 metrów |
| Całkowita moc | 80 wat |
| Zużycie energii | około 350W |
| Waga | około 5,3 kg (bez anten Omni) |
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
|---|---|
| Zakłócaj wszystkie sygnały telefonów komórkowych | 3G/CDMA/GSM/DCS/szt |
| Zakres zagłuszania | do 100 metrów |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC27V) |
| Obszar aplikacji | Więzienie, strażnik, sala konferencyjna, biblioteka, teatr, sala lekcyjna itp |
| Częstotliwość | CDMA, GSM, 3G, WIFI, GPS |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Antena | 6 sztuk anten |
| adapter AC | AC100-240V, DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), baterią 4000mA/H |
| Wymiar | 132x80x41mm i nie obejmują anten |
| Rodzaj zacięcia | Wi-Fi 2,4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 m |
| Moc wyjściowa | 0,5 W |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Wymiar | 90x50x15mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 3W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |