| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 15 watów |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 305 x 140 x 51 mm |
| Waga | 2,8 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1 - 20 metrów |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), akumulatorem 7,4 V 4000 mA/H |
| Korzystanie z czasu | około 90 minut |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-15 M |
| Moc wyjściowa | 3W |
| Zasilanie | AC 110 ~ 250 V do DC 12 V, samochód 12 V do DC 12 V |
| Wymiar | 127/250x75x34mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 20W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 60M |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| Wymiar | 210 x 50 x 170 mm |
| Waga | 3,2 kg |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240 V / DC 5 V |
| Częstotliwość RF | CDMA (850-894 MHz) DCS i PHS (1930-1990 MHz) 3G (2100-2170 MHz) GPS (1500-1600 MHz) WiFi (2400-2500 |
| Całkowita moc | 12Wat |
| Rozmiar | 263 (dł.)*140 (szer.)*50 (wys.) mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPS |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 4 waty |
| Zasilanie | Ładowanie AC (AC110-220V do DC12V) i ładowanie samochodu (DC12V) |
| Wymiar | Dł.163*szer.85*wys.43mm |
| Dostępny system | ogólnoświatowa sieć telefonii komórkowej |
|---|---|
| Zasilanie | (AC110V-240,DC24V-27V 15A) |
| Czas działania | 12 godzin ciągłego |
| Promień ekranujący | Do 100 metrów |
| Całkowita moc wyjściowa | 75 W. |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne |
| Zasilacz | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| adapter AC | AC100-240V-DC12V |
| Garnitur do | JM170165 |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 800-2500 MHz |
| Impedancja wejścia/wyjścia | Złącze 50Ω/N |
| Temperatura otoczenia | -10 ° C ~ 60 ° C. |
| Zysk (dB) | Połączenie w górę 7DB |