| Zasilanie | AC110 ~ 220 V ± 10% 45 ~ 55 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość | -Łącze w górę DCS 1710-1785 (MHz) -Łącze w dół 1805-1880 (MHz) |
| Zasięg | Do 1000m² |
| Niezawodność | Zgodnie ze standardem GB6993-86 |
| Kolor | Szary |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 M |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa | +33dBm |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Typowa żywotność baterii | 2-3 godziny ciągłego użytkowania |
| Źródło zasilania | Wtyczka ścienna |
| Dostępny system | Ogólnoświatowa sieć telefonii komórkowej |
|---|---|
| Pojemność całkowita | 4W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V) |
| Półśrednica przechwytywania | Do 15 m(-75dBm) |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiar | 120x74x29mm i nie obejmują anten I |
|---|---|
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220x202x65mm |
| Pełna masa zestawu | 0,75 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| kołnierz sutanny i togi | 6 kanałów |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Parametry anteny | Anteny Omni |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Godziny pracy | Nieprzerwanie ponad 24 godziny |
|---|---|
| Półśrednica przechwytywania | 20-50 m |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Uszczelka | Neutralne opakowanie |
| Rozmiar | 210*50*170mm |
| Typ anteny | Omni-kierunkowy |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20 metrów (promień) |
| Godziny pracy baterii | 1,5 godz |
| Zasilanie | AC-100-240V, DC-12V |
| Wsparcie ładowarki samochodowej | DC-12V |
| Zakres zagłuszania | Promień 1 ~ 10 metrów |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa | +30dBm/1W |
| Moc wyjściowa | DC8V 3000mAh |
| Temperatura | -40 do +55 ℃ |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Zakres zagłuszania | Do 25 m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V 12A) |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Antena | 8 szt |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 18w |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V) |
| Wymiar | 370 x 140 x 51 mm |