| Całkowita moc | 12Wat |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240 V / DC 5 V |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3 kg |
| Może blokować | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień od 1 do 20 m |
| Antena | 6pcs |
| Całkowita moc wyjściowa | 12W |
| Źródło zasilania | Adaptacja AC (AC110V-240V DC5V) |
| CDMA/GSM | 850-970MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930 MHz |
| Wifi | 2400-2500MH |
| Zakres zagłuszania | 1-10 mln |
| Moc wyjściowa | 7,4 V 2200 mA/godz |
| Zakres zagłuszania | Do 20 metrów |
|---|---|
| Przepisy bezpieczeństwa | Zasilacz sieciowy UL (E190582) CSA (LR112971 poziom 3) |
| Wymiar | 245 x 85 x 30 mm |
| Moc wyjściowa | Prąd stały 5V 8A |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 30-50 M |
| Całkowita moc wyjściowa | 40W |
| Wymiar | 385 (dł.) × 340 (szer.) × 180 wys.) mm (antena nie jest dołączona) |
| Wymiary anteny | 580 (dł.) × 285 (szer.) × 100 (wys.) |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 12 V, prąd elektryczny: 8 A |
| Wymiar | 32*11,5*5,5 cm |
| Wymiar | 305 x 140 x 51 mm |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
| Promień zacięcia | 2-40 metrów |
|---|---|
| kołnierz sutanny i togi | 18 kanałów |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| zakłócacz | Wpisz Pulpit |
| Zasilanie | Prąd zmienny-110-240 V, prąd stały-12 V |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Odległość robocza | 5 ~ 25 metrów |
| Interfejs | 4 anteny SMA 3dB |
| Źródło zasilania | Zasilacze sieciowe |
| Wymiary (dł. x szer. x gł.) | 213 x 170 x 41 mm |
| Przybory | Wykończenie skórzane PU |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem Netural |
| Czas dostawy | 1-3 dni robocze |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, Paypal, akredytywa |