| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1 - 20m |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V) |
| Czas działania | 12 godzin ciągłego |
| Zakres zagłuszania | do 100 m |
|---|---|
| kołnierz sutanny i togi | 6 kanałów |
| Parametry anteny | Anteny Omni |
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
| Wymiar | 335 x 238 x 60 mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 12 V, prąd elektryczny: 8 A |
| Wymiar | 32*11,5*5,5 cm |
| Zakres zagłuszania | Do 20 M (nadal zależy od długości sygnału lokalnego) |
|---|---|
| Szczegóły anten | guma high-tech (8 szt.) |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Czas pracy na baterii | ponad 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 10 godzin |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -68dbm |
|---|---|
| Całkowita moc | 15 watów |
| Waga urządzenia | 1,75 kg |
| Zużycie energii | 75 watów |
| Rozmiar | 32*11,5*5,5 cm |
| Może blokować | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień od 1 do 20 m |
| Antena | 6pcs |
| Całkowita moc wyjściowa | 12W |
| Źródło zasilania | Adaptacja AC (AC110V-240V DC5V) |
| Zakres zagłuszania | Do 20 metrów |
|---|---|
| Przepisy bezpieczeństwa | Zasilacz sieciowy UL (E190582) CSA (LR112971 poziom 3) |
| Wymiar | 245 x 85 x 30 mm |
| Moc wyjściowa | Prąd stały 5V 8A |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Szczegóły anten | guma high-tech (8 szt.) |
|---|---|
| Czas pracy na baterii | ponad 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 10 godzin |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Półśrednica przechwytywania | 20-40 Metów |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Wilgotność względna | 20%-95% |
| Temperatura pracy | -40 ~ +55 stopni Celsjusza |
| Zasilanie | AC 110-220 V ± 10% / DC 5 V 45-55 Hz |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | CDMA: 850–960 MHz GSM: 1805–1880 MHz GSM: 1920–1990 MHz 3G: 2110–2170 MHz |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 45 W (cztery pasma) |
| Zakres ekranowania | Do 100 metrów (w zależności od siły sygnału w miejscu zastosowania.) |
| Zasilanie | ~230VAC / ~110VAC +24VDC |
| Mieszkania | Metalowa obudowa |