| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
|---|---|
| Zakłócaj wszystkie sygnały telefonów komórkowych | 3G/CDMA/GSM/DCS/szt |
| Zakres zagłuszania | do 100 metrów |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC27V) |
| Obszar aplikacji | Więzienie, strażnik, sala konferencyjna, biblioteka, teatr, sala lekcyjna itp |
| Zakres zagłuszania | Do 20 |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zasilacz | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), baterią 4000mA/H |
| Wymiar | 132x80x41mm i nie obejmują anten |
| Promień ekranujący | 0,5-1,5 metra |
|---|---|
| Bateria w środku | 2000mAh / 12V |
| Kąt ekranowania | Poziomo 90°/pionowo 90° |
| Zasilanie | Bateria wewnątrz / zasilacz sieciowy |
| Czas pracy | 8 godzin |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Promień ekranujący | 2-40 m |
| Antena | 6 sztuk anten |
| Kolor | Czarny |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Odległość robocza | do 100 m |
| Moc wyjściowa | 70 W. |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 335 x 238 x 60 mm |
| Zakres zagłuszania | Do 25 m |
|---|---|
| Antena | 8 sztuk (zamocuj antenę zgodnie ze znakiem na urządzeniu) |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Waga | 3200g |
| Zakres zagłuszania | Do 25 m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V 12A) |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Antena | 8 szt |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-25M |
|---|---|
| Wejście zasilania | AC160V-240V |
| Czas pracy | Więcej niż 1 godzina |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiar | 370 (dł.) × 140 (szer.) × 40 (wys.) mm bez anteny |