| Rodzaj zacięcia | GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 2 - 10 metrów |
| Częstotliwość | 1570-1580 MHz |
| Źródło zasilania | 12 V |
| PRACY PROJEKTOWANE | 100MA |
| Rodzaj zacięcia | Wi-Fi 2,4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 m |
| Moc wyjściowa | 0,5 W |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Wymiar | 90x50x15mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M(@-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Wymiar | 305 x 140 x 51 mm |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-10 m |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiar | 100 (dł.) * 50 (szer.) * 18 (wys.) mm |
| Waga | 100G |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| -CDMA/GSM 850-960 MHz -DCS/PCS 1805-1990 MHz -3G1 1990-2100 MHz -3G2 2100-2170 MHz -LOJACK 167- | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Moc wyjściowa anteny | 15 watów |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA/GSM, DCS/PCS, , 3G1, 3G2, LOJACK, GPS: |
| Wymiar | 120x74x29mm i nie obejmują anten I |
|---|---|
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220x202x65mm |
| Pełna masa zestawu | 0,75 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| kołnierz sutanny i togi | 6 kanałów |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Parametry anteny | Anteny Omni |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| System chłodzenia | Wbudowany wentylator chłodzący |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Czas pracy | Kontynuuj pracę 2 godziny |
| Wymiar | 132x80x41mm i nie obejmują anten |
| Godziny pracy | Nieprzerwanie ponad 24 godziny |
|---|---|
| Półśrednica przechwytywania | 20-50 m |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Uszczelka | Neutralne opakowanie |
| Rozmiar | 210*50*170mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-50 mln |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
| Rozmiar | 210*50*170mm |