| System chłodzenia | Wbudowany wentylator chłodzący |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Czas pracy | Kontynuuj pracę 2 godziny |
| Wymiar | 132x80x41mm i nie obejmują anten |
| Rodzaj zacięcia | GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 m |
| Moc wyjściowa | 0,5 W |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Wymiar | 90x50x15mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, VHF, UHF |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V) |
| Wymiar | 305 x 140 x 51 mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Odległość robocza | 0,5 - 10 metrów |
| Antena | Wewnętrzne 3dBi |
| Czas pracy | 2-3 godziny pracy na baterii lub pracy ciągłej na zasilaniu sieciowym |
| Mieszkania | Abs |
| Rodzaj zacięcia | 1.0G, 1.2G, 1.3G, WiFi2.4G/Bluetooth, GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 3W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 120x74x29mm i nie obejmują anten |
| Moc wyjściowa | 400 watów |
|---|---|
| Zagłuszanie zasięgu | 50-200 m w środowisku standardowym |
| Antena | Zewnętrzna szerokopasmowa antena dookólna |
| Pasmo częstotliwości | 20 do 1000 MHz |
| Modulacja wewnętrzna | Bezpośrednia synteza cyfrowa |
| Zakres zagłuszania | Promień 15-20 M dla GPS, 5-10 M dla telefonu komórkowego |
|---|---|
| Bateria | Akumulator Ni-Ion DC8.4V/2600mA/h |
| Kontynuuj wykorzystywanie czasu | 90 minut |
| Całkowita moc wyjściowa | 900 mW |
| Rozmiar | Dł. 110 x szer. 62 x wys. 30 mm |
| CDMA | 870 MHz-880 MHz |
|---|---|
| GSM | 930 MHz-960 MHz |
| DCS | 1805 MHz-1880 MHz |
| GPS | 1500 MHz-1600 MHz |
| typowy zasięg | 1-3 metry |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220x202x65mm |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Kontynuuj wykorzystywanie czasu | około 90 minut |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-10 M dla telefonu komórkowego |
| Całkowita moc wyjściowa | 900 mW |
| Rozmiar | Dł. 110 x szer. 62 x wys. 30 mm |