| Anteny | Wbudowana antena dookólna |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 1-15m |
| Zasilanie | AC5V 12/15/20A |
| Typ zakłócacza | Desiktop |
| Zakres częstotliwości zakłócacza | CDMA, GSM, DC, PCS, 3G, 4G, Wi-Fi, UHF, VHF |
| Częstotliwość zagłuszania | 20 MHz-2500 MHz |
|---|---|
| Siła sygnału | <= -75 dBm) |
| Zasilanie | AC110-240V |
| Zakres zagłuszania | 200-300m |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Może blokować | 3G, CDMA, GSM, DCS PCS, 4g LTE |
|---|---|
| Zasilanie | adapter AC |
| Promień ekranujący | 20-100m |
| Waga | 19 kg |
| Rozmiar | 34*13*27 cm |
| Promień ekranujący | Do 15 metrów |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,0 W |
| Kolor | Srebrzysty |
| Częstotliwość | WIFI: 2400 ~ 2500 MHz; GSM900: 925 ~ 960 MHz GSM1800: 1805 ~ 1880 MHz GPSL1: 1500-1600 MHz |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Rodzaj zacięcia | 1,2G, Wi-Fi 2,4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 2W |
| Zasilanie | Adaptacja AC (AC110V-240V DC5V) |
| Wymiar | 210 (dł.) × 170 (szer.) × 45 (wys.) mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2,4G Wi-Fi |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-40 M |
| Moc wyjściowa | 16w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC160-240V) |
| Wymiar | 400 (dł.) × 300 (szer.) × 130 (wys.) mm |
| Rodzaj zacięcia | Wi-Fi 2,4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 m |
| Moc wyjściowa | 1 W |
| Zasilanie | Wtyczka ścienna (AV110-240V, DC5V) |
| Wymiar | Dł.: 95 x szer.: 45 XD: 18(mm) |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-25M(-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 12W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC9V) |
| Wymiar | 240mm(L) × 210mm(W) × 51mm(H) |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-25M(-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 12W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V) |
| Wymiar | 240mm(L) × 210mm(W) × 51mm(H) |
| Zakres zagłuszania | 5 do 20 metrów |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 10W |
| Typy zakłócanych sygnałów | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC, DC 12 V. |
| Wbudowane wentylatory chłodzące | 3 |