| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, wszystkie pasma GPSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GP |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-20 m |
| Moc wyjściowa | 8,4 W |
| Zasilanie | adapter 50–60 Hz AC (110–240 V AC/12 V DC) Ładowarka samochodowa: DC12V IN |
| Wymiar | 165*96*46mm |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-10 m |
|---|---|
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa | DC5V 800mAh |
| Wymiar | 100 (dł.) * 50 (szer.) * 18 (wys.) mm |
| Waga | 100G |
| Promień ekranujący | Do 20 metrów |
|---|---|
| Czas ładowania | Około 5 godzin |
| Korzystanie z czasu | około 90 minut |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym |
| Promień ekranujący | Do 20 metrów |
|---|---|
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), akumulatorem 7,4 V 4000 mA/H |
| Czas ładowania | Około 5 godzin |
| Korzystanie z czasu | około 90 minut |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 4,0 W |
|---|---|
| Dotknięta częstotliwość | 2,4G1, 2,4G2, 5,8G1, 5,8G2 |
| Zakres zagłuszania | Do 25 m |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 210 x 50 x 170 mm |
| Zakres zagłuszania | Do 30 mln |
|---|---|
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 251x140x47mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, UHF, VHF |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 mln(@-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Wymiar | 32*11,5*5,5 cm |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-25M |
|---|---|
| Wejście zasilania | AC160V-240V |
| Czas pracy | Więcej niż 1 godzina |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiar | 370 (dł.) × 140 (szer.) × 40 (wys.) mm bez anteny |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| System chłodzenia | Wbudowane 5 wentylatorów chłodzących |
| Czas pracy | Wsparcie 24-godzinnej pracy bez przerwy |
| Promień zacięcia | 2-40 metrów |
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, RC 315 433 868 |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-20 m |
| Moc wyjściowa | 10W |
| Zasilanie | 100-240 V AC, DC 12 V |
| Wymiar | 171*98*58mm (nie obejmuje anten) |