| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| -CDMA/GSM 850-960 MHz -DCS/PCS 1805-1990 MHz -3G1 1990-2100 MHz -3G2 2100-2170 MHz -LOJACK 167- | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Moc wyjściowa anteny | 15 watów |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA/GSM, DCS/PCS, , 3G1, 3G2, LOJACK, GPS: |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-30 metrów |
| Moc wyjściowa | 10 watów |
| Zużycie energii | 33 W. |
| Waga | 2 kg |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-30M(-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 16w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
| Wymiar | 210*50*170mm |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-10 m |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiar | 100 (dł.) * 50 (szer.) * 18 (wys.) mm |
| Waga | 100G |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1L2L5 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20 metrów |
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Czas pracy | Kontynuuj pracę 2 godziny |
| Waga produktu | Około 1 kg |
| Zakres zagłuszania | 1-10 mln |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa | +30dBm /1W |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa | 8 V 3000 mA/godz |
| Temperatura | -40 do +55 ℃ |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 metrów |
| Pojedyncza moc wyjściowa | +30dBm/1W |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Temperatura | -40 do +55 ℃ |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1 - 20 m |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi, GPS, Lojack |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10M |
| Moc wyjściowa | 12W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V DC5V 12A) |
| Wymiar | 420 (dł.) × 140 (szer.) × 40 (wys.) |
| Całkowita moc | 12Wat |
|---|---|
| Rozmiar | 263 (dł.)*140 (szer.)*50 (wys.) mm |
| Częstotliwość RF | CDMA (850-894 MHz) DCS i PHS (1930-1990 MHz) 3G (2100-2170 MHz) GPS (1500-1600 MHz) WiFi (2400-2500 |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów |
| Zasilanie | AC 110 V-240 V / DC 5 V |