| Zakres zagłuszania | Promień 1-10 M |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa | +30dBm /1W |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa | DC9V 1000mAh |
| Typowa żywotność baterii | 2-3 godziny ciągłego użytkowania |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110V-240V) |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Wymiar | 360 mm (dł.) × 180 mm (szer.) × 60 mm (wys.) |
| Waga | 3,0 KG |
| Zakres zagłuszania | Do 20 |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zasilacz | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |
| Promień zacięcia | 2-20 metrów |
|---|---|
| System chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium, wbudowany wentylator chłodzący |
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Czas pracy | Wbudowana bateria/4000 mAh |
| Kontynuować pracę | ponad 2,0 godziny |
| Zakres zagłuszania | Do 300m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 200-250 w |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Rodzaj zacięcia | Sweep Jamming |
| Typ anteny | Antena kierunkowa lub antena dookólna |
| Pojedyncza moc wyjściowa | +35dBm/2W |
|---|---|
| Wejście zasilania | AC110V/220V |
| Całkowita moc wyjściowa | 10W |
| Temperatura | -40 do +55 ℃ |
| Moc wyjściowa | DC5V 30A |
| Kolor | Srebrny |
|---|---|
| Częstotliwość sygnału izolacji | GPS: 1500-1600MHZ |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Moc wyjściowa | 0,5 W. |
| Promień zakleszczenia | do 10 m |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC160-240V) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa | -200mA / 2W |
| Moc wyjściowa | 16w |
| Zadzwonił Jamming | 1-40 M |
| Wymiar | 400 (dł.) × 300 (szer.) × 130 (wys.) mm |
| Zakres zagłuszania | Promień 2-20 metrów |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Wbudowana bateria |
| Kolor Czarny | Metal |
| Wymiar | 132x80x41mm i nie obejmują anten |
| Anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu 6 * 2,5 dBm |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | Do 4,2 W |
| podaż | Ładowarka samochodowa AC100-240V i DC12V |
| Zakres zagłuszania | Do 30 mln |
| Pochodzenie | CHINY |