| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), akumulatorem 7,4 V 4000 mA/H |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |
| Całkowita moc | 7W |
|---|---|
| Ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Zasilacz | 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Wymiary | 160*83*46mm (bez anteny) |
| Rozmiar pakowania | 25*24*7cm |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
|---|---|
| Obejmij standardy interfejsu | -1,0G/1,1G:980-1100 MHz -1,2G:1100-1200 MHz -1,3G:1200 -1360 MHz -2,4G:2400 - 2500 MHz -GPSL1:1500-1 |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-15 M |
| Moc wyjściowa | 3W |
| Zasilanie | AC 110 ~ 250 V do DC 12 V, samochód 12 V do DC 12 V |
| Wymiar | 127/250x75x34mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2,4G Wi-Fi |
|---|---|
| Odległość robocza | do 150 m |
| Moc wyjściowa | 80W |
| Zasilanie | AC110V~220V/DC24V |
| Wymiar | 41,5*17,5*7,5 CM |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 5,5 W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V), akumulatorem 7,4 V 4000 mA/H |
| Wymiar | 126x76x35mm i nie obejmują anten |
| Dotknięta częstotliwość | GSM, DCS/PCS, 3G, WiFi 2.4G, UHF |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 watów |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | CDMA: 850–894 MHz GSM: 925–960 MHz DCS: 1805–1880 MHz CDMA1900: 1900–1980 MHz 3G: 2110–2170 MHz |
|---|---|
| Źródło zasilania | Wtyczka ścienna, zasilacz samochodowy lub wbudowana bateria |
| Bateria wewnętrzna | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh |
| Obszar pokrycia | 5-15 metrów |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zakres zagłuszania | do 10 m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 12W |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V DC5V 12A) |
| Antena | 10 szt |
| Częstotliwość | 1570-1580 MHz (proszę zwrócić uwagę, czy ma to zastosowanie w Twoim kraju) |
|---|---|
| Typowy zasięg | 2 do 10 metrów |
| Źródło sygnału | PLL zsyntetyzowany |
| Źródło zasilania | 12 V |
| PRACY PROJEKTOWANE | 100MA |