| Zakres częstotliwości | 25-2500 MHz 25-3600 MHz 25-6000 MHz |
|---|---|
| Źródło zagłuszania | Technologia syntezy cyfrowego źródła sygnału |
| Numer częstotliwości kanału | 15 pasm, maks.: 20 pasm |
| Dostosuj częstotliwość i moc wyjściową | Zdalne sterowanie |
| wbudowana bateria | 35AH/24-28VDC |
| Nazwa produktu | 5-pasmowy zakłócacz audio Bloker sygnału telefonu komórkowego Urządzenie zakłócające UHF |
|---|---|
| Izolowany zasięg | 1-15 metrów |
| Rozmiar | 245 (dł.) × 85 (szer.) × 30 (wys.) |
| Waga | 1500 gr |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Zakres zagłuszania | Do 20 M (nadal zależy od długości sygnału lokalnego) |
|---|---|
| Szczegóły anten | guma high-tech (8 szt.) |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Czas pracy na baterii | ponad 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 10 godzin |
| Z przełącznikiem DIP | Tak |
|---|---|
| Z ładowarką samochodową | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Anteny | Tak |
| Bloking | Wszystkie sygnały z telefonów komórkowych, LOJACK GPS, Wi-Fi, sygnały RF |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-10 M |
|---|---|
| Żywotność baterii | 2-3 godziny ciągłego użytkowania |
| Wejście zasilania | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa | DC9V 1000mAh |
| Źródło zasilania | Wtyczka ścienna, zasilacz samochodowy lub wbudowana bateria (7,2 V, 3000 mAh) |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| adapter AC | (AC100-240V-DC12V), bateria 4000mA/H |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| Sygnały GPS | GPS L1, L2, L3, L4, L5 |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| adapter AC | AC100-240V-DC12V |
| Rodzaj zacięcia | GPS L1 L2 L5 |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-15m |
| Zasilanie | AC110-240V/DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | Do 2W |
| Kolor | Niebieskie niebo |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi, GPS, Lojack, UHF, VHF |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 mln(@-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 28,5 W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 330 x 238 x 60 mm |
| Izolowanie szerokości pasma sygnału | CDMA: 851–894 MHz GSM: 925–960 MHz DCS: 1805–1880 MHz PCS: 1920–1990 MHz 3G: 2110–2170 MHz |
|---|---|
| Obszar pokrycia | Do 5 m |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W. |
| Typowa żywotność baterii | Typowa żywotność baterii: 120 minut |
| Średnia moc wyjściowa | 10 dBm |