| Dotknięte zakresy częstotliwości | WiFi: 2400-2500 MHztyu67 |
|---|---|
| Promień ekranujący | Do 200 m |
| Zasilanie | adapter AC |
| Całkowita moc wyjściowa | 100W |
| Waga | 19 kg |
| Zakres promienia | 2-15m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600 MHz |
| GPSL2 | 1220-1230 MHz |
| GPSL3 | 1200-1210 MHz |
| GPSL4 | 1250-1280 MHz |
| Zakres częstotliwości | 850-2170 |
|---|---|
| Antena | Wewnętrzne 3dBi |
| Wymiary | 97 x 47 x 18 mm (dł. x szer. x gł.) |
| Mieszkania | Abs |
| Obszar zagłuszania | 0,5-10 metrów |
| CDMA | 870 MHz-880 MHz |
|---|---|
| GSM | 930 MHz-960 MHz |
| DCS | 1805 MHz-1880 MHz |
| 3G | 2110 ~ 2170 MHz |
| Promień zacięcia | 1-3 metry |