| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Całkowita moc | 7W |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2,4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-15 M |
| Moc wyjściowa | 10-15W |
| Zasilanie | Wbudowane wejście zasilaniaAC5V 12/15/20A |
| Wymiar | 397(dł.)*230(szer.)*86(wys.) |
| Wykrywanie zakresu częstotliwości | 0,1 GHz – 5,8 GM Hz |
|---|---|
| Zasilanie | 4 V 600 mA |
| Zużycie energii | 100 mW |
| Wykrywanie zakresu | Promień 0,5-10 M (w zależności od długości sygnału) |
| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2,4G 5,8G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 4 waty |
| Zasilanie | Ładowanie AC (AC110-220V do DC12V) i ładowanie samochodu (DC12V) |
| Wymiar | Dł.163*szer.85*wys.43mm |
| Automatyczne przełączanie zasilania | 50 / 60 Hz / AC 100 ~ 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 8w |
| Zasilanie | adapter AC |
| Promień ekranujący | 10-30 metrów |
| Wymiar | 232*23*98mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, UHF, VHF |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 18w |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 370 x 140 x 51 mm |
| Zakres zagłuszania | do 20m |
|---|---|
| Antena | 8 szt |
| Czas działania | Czas pracy: 24 godziny ciągłe |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110–240 V) |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Zasilanie | AC 110 ~ 250 V do DC 12 V, samochód 12 V do DC 12 V |
|---|---|
| Bateria | Akumulator litowo-jonowy DC7,4V/3600mA/h |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Czas pracy na baterii | Maksymalnie 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 6 godzin |
| Rodzaj zacięcia | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 4,2w |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V i DC12V |
| Wymiar | 177,5 x 76,5 x 36,5 mm |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 20W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 427*116*60mm (nie obejmuje anten) |
| Waga | 4,5 kg |