| Promień zacięcia | 20-40 metrów |
|---|---|
| Waga netto | 4 kg |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy | Nieprzerwana praca |
| Temperatura | -10 do +55c |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
|---|---|
| Antena | 6 sztuk anten dookólnych |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | AC 110-220 V ± 10% / DC 5 V 45-55 Hz |
| Godziny pracy | długi czas pracy ciągłej bez przerwy |
| Może blokować | Telefon komórkowy, 3G, WiFi, GPS, VHF/UHF |
|---|---|
| Dostępny system | Ogólnoświatowa sieć telefonii komórkowej |
| Półśrednica przechwytywania | 1-25m(-75dBm) |
| Antena | 8 szt |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC5V) |
| Dotknięta częstotliwość | wszystkie CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX i GPSL1 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 20m |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Dostępny system | Obejmują analogowe (AMPS, TACS, NMT) i cyfrowe (GPRS, GSM, 3G, DCS, CDMA, PDC, TDMA, PHS, PCS, IDEN, |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Regulowany promień: 1-40 M |
| Moc wyjściowa | 40W |
| Pojedyncza moc wyjściowa | 5W+/-200mA |
| Wymiar | 400 (dł.) × 300 (szer.) × 160 (wys.) mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 5G (europejskie widmo 3,6G) |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 18w |
| Zasilanie | AC100-240V-DC12V |
| Wymiar | 370 x 140 x 51 mm |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA, GSM, 3G, GPS, WiFi, DCS / SZT |
|---|---|
| Promień ekranujący | 2-40 m |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Antena | 6pcs |
| Kolor | Czarny |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA, GSM, DCS, szt., 3G, WIFI2.4G |
|---|---|
| Całkowita moc | 12,5 W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Promień ekranujący | (2-40)M |
| Waga netto | 2,5 kg/szt |
| Promień zacięcia | Do 40 metrów |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Temperatura | -10 do +55c |
| Pochodzenie | CHINY |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G Odległość robocza: 1-20 M |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-20m |
| Moc wyjściowa | 10W |
| Zasilanie | AC110V-240V/wyjście zasilania: DC 12V-36V |
| Wymiar | 170×100×50 mm nie obejmuje anteny |