| Całkowita moc wyjściowa | 2,0 W |
|---|---|
| Kolor | Ciemnoniebieski |
| Promień ekranujący | Do 15 metrów |
| Wymiar urządzenia | 113 (wys.) × 60 (dł.) × 30 (szer.) mm |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Rodzaj zacięcia | Wi-Fi 2,4G 5,2G 5,8G |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-30 m |
| Moc wyjściowa | 4W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V) |
| Wymiar | 251x140x47mm |
| Promień zacięcia | 20-60 metrów |
|---|---|
| Czas pracy | Nieprzerwana praca |
| System chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium, wbudowany wentylator chłodzący 5 |
| Zasilanie | AC110-240V do DC24V |
| Rozmiar produktu | 355x238x60mm (bez anteny) |
| Zasilanie | Wbudowane wejście zasilania AC5V 12/15/20A |
|---|---|
| Antena | Wbudowana antena dookólna |
| Zakres zagłuszania | 1-15 m (około 200 m2) |
| Typ telefonu służbowego | Telefon WIFI/LTE i 2G/3Gall |
| Rozmiar | 397(dł.)*230(szer.)*86(wys.) |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 7W |
| Zasilanie | Z zasilaczem sieciowym (AC100-240V-DC12V) |
| Wymiar | 305 x 140 x 51 mm |
| Antena | 8 szt |
|---|---|
| Dostępny system | ogólnoświatowa sieć telefonii komórkowej |
| Półśrednica przechwytywania | 1-25m(-75dBm) |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V, DC9V) |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Tworzywo | Aluminium/stopy |
|---|---|
| Promień ekranujący | Do 15 metrów |
| Kolor | Ciemnoniebieski |
| Całkowita moc wyjściowa | 2,0 W |
| Wymiar urządzenia | 113 (wys.) × 60 (dł.) × 30 (szer.) mm |
| Anteny | Antena Omni 8szt. 350mm |
|---|---|
| Ładowarka samochodowa | DC-12V |
| Typ zakłócacza | Desiktop |
| Zakres zagłuszania | 10-40 m |
| Zasilanie | Prąd zmienny-110-240 V, prąd stały-12 V |
| Promień ekranujący | 0,5-1,5 metra |
|---|---|
| Bateria w środku | 6000 mAh / 12 V (3*2000 mAh) |
| Zasilanie | Bateria wewnątrz / zasilacz sieciowy |
| Przechwycenie | Tryb Zakłócenia akustyczne |
| Materiał skorupy | Metal |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | Do 15M (w zależności od długości sygnału telefonu komórkowego) |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Czas pracy na baterii | Maksymalnie 2 godziny |
| Czas ładowarki | Około 6 godzin |