| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-10 m |
| Moc wyjściowa | 1,5 W |
| Zasilanie | Adapter ładowarki AC 5V 2A, ładowarka samochodowa DC 5V 2A. |
| Wymiar | 110 x 62 x 18 mm (l x w x d) |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-10M |
|---|---|
| Wymiar | 110 (dł.) × 62 (szer.) × 30 (wys.) mm |
| Moc wyjściowa | DC7,4V 3000mAh |
| Źródło zasilania | Wtyczka ścienna, zasilacz samochodowy lub wbudowana bateria (7,4 V, 3000 mAh) |
| Całkowita moc wyjściowa | 6W |
| Całkowita liczba pasm roboczych | 8 kanałów |
|---|---|
| Nastawny | Tak |
| Można używać w samochodzie | Tak, DC12V |
| Typ zakłócacza | Desiktop |
| Wymiar | 370 x 140 x 51 mm |
| Zakres zagłuszania | Do 25 m |
|---|---|
| Antena | 8 sztuk (zamocuj antenę zgodnie ze znakiem na urządzeniu) |
| Czas działania | 24 godziny ciągłe |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Waga | 3200g |
| Antena | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| Dotknięta częstotliwość | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax |
| Zakres zagłuszania | Do 40 mln |
| adapter AC | AC100-240V-DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | 300-500 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 400 mln |
| Anteny | Zewnętrzne anteny dookólne lub kierunkowe, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| adapter AC | AC100-240V-DC24- |
| Typ anteny | Omni-kierunkowy |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 10W |
| Całkowita liczba pasm roboczych | 3 kanały |
| Można używać w samochodzie | DC12V |
| Nastawny | Tak |
| Temperatura operacyjna | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Całkowita moc wyjściowa | Do 4,2 W |
| Zakres zagłuszania | Do 30 mln |
| Waga | Około. 1,2 kg |
| Średnia częstotliwość | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
|---|---|
| Wyjście | Wideo1, Wideo2, Wideo3 |
| Zakres zagłuszania | Do 20 metrów |
| Kontynuuj wykorzystywanie czasu | 90 minut |
| Moc wyjściowa | 25 dBm, 25 dBm, 23 dBm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M |
| Moc wyjściowa | 20W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Wymiar | 427*116*60mm (nie obejmuje anten) |