| Zakres zagłuszania | 1-20 metrów (promień) |
|---|---|
| Typ anteny | Omni-kierunkowy |
| Typ zakłócacza | Handheld |
| Anteny | Antena dookólna 8 sztuk |
| Zasilanie | Bateria AC-100-240V, DC-12V, 4000mA/H |
| Zakres zagłuszania | do 100 metrów |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| adapter AC | AC100-240V-DC24-27V |
| Wymiar | 335 x 238 x 60 mm |
| Zakres zagłuszania | do 100 m |
|---|---|
| kołnierz sutanny i togi | 6 kanałów |
| Parametry anteny | Anteny Omni |
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
| Wymiar | 335 x 238 x 60 mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Odległość robocza | 1 - 20m |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V prądu przemiennego |
| Antena | Zewnętrzna antena dookólna 6 sztuk |
| Kanały śledzenia GPS | GPS L1, GPS L2, GPS L5 |
|---|---|
| Strefa Operacyjna | Do 15 m |
| Prąd operacyjny | około 1100mA |
| Moc | 75 dBm |
| Opis adapterów | Zasilacz sieciowy 110 V-250 V – DC 12 V 2000 mA) |
| Dostępny system | ogólnoświatowa sieć telefonii komórkowej |
|---|---|
| Zasilanie zasilacz sieciowy (AC110V-240V DC9V) Czas działania | 2-3 godziny |
| Całkowita produkcja | 1,2 W. |
| średnica przechwytywania | Do 5 m (-75 dBm) |
| Wymiar | 160 (dł.) × 57 (szer.) × 22 (wys.) mm |
| promień | 2-40 m |
|---|---|
| Antena | 6 szt. Anten |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Moc wyjściowa | 15 watów |
| Kolor | Czarny |
| Promień ekranujący | 2-40 m |
|---|---|
| Zasilanie | zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2,5 kg/szt |
| Szczegóły pakowania | Karton z opakowaniem neutralnym |
| Całkowita moc wyjściowa | 200 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | do 150 m |
| Dotknięte zakresy częstotliwości | 3G WiFi GSM CDMA 4G PCS Dcs |
| Specjalna technologia zapobiegająca | Zakłócenia pomiędzy każdym pasmem częstotliwości |
| Obszar aplikacji | Jednostki wojskowe, więzienie, policja, usuwanie bomb |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
|---|---|
| Czas pracy | Nieprzerwana praca |
| Promień zacięcia | 2-50 metrów |
| Zasilanie | AC100-240V do DC12V |
| Kolor | Srebrny |