| Zakres zagłuszania | Promień 1 ~ 20 metrów |
|---|---|
| Wymiar | 230 (dł.) × 110 (szer.) × 36 (wys.) mm (bez anteny) |
| Waga | 1200G |
| Moc wyjściowa | DC5V 8A |
| Wejście zasilania | AC110V-220V |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| Zasilanie | AC100-240V do DC12V |
| System chłodzenia | Wbudowane wentylatory chłodzące |
| Czas pracy | Wsparcie 24-godzinnej pracy bez przerwy |
| Pakiet Transportowy | Neutralne opakowanie |
| Całkowita moc wyjściowa | 35 W. |
|---|---|
| Półśrednica przechwytywania | 2m-50m |
| Źródło zasilania | adapter AC |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiar (lxwxh) | 455 x 254 x 68 mm |
| Aplikacja | Centrum konferencyjne |
|---|---|
| Zespół roboczy | 2400-2500 MHz |
| Całkowita moc | 1 wat |
| Typowy zasięg | 1-10 metrów |
| Wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania | Prąd stały 3,7 V 700 mAh |
| System chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium, wbudowany 1 wentylator chłodzący |
|---|---|
| Promień zacięcia | 2-20 metrów |
| Całkowita moc wyjściowa | 3W |
| Czas pracy | Kontynuuj pracę 1,5 godziny |
| Kolor | Czarny |
| Promień ekranujący | 20-60 metrów |
|---|---|
| Typ sygnału zacięcia | Telefon komórkowy z pełnym pasmem 4G/3G/2G + WiFi (2.4G, 5.8G) + Lojack/UHF/VHF |
| Moc wyjściowa | Razem 65-71W |
| System chłodzenia | Wbudowany 5 wentylatorów chłodzących |
| Wymiary | 355x238x60mm (bez anteny) |
| Typ zakłócacza | Desiktop |
|---|---|
| System chłodzenia | Wbudowane 5 wentylatorów chłodzących |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Promień zacięcia | 2-40 metrów |
| kołnierz sutanny i togi | 18 kanałów |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-50 mln |
| Całkowita moc wyjściowa | 16w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
| Rozmiar | 210*50*170mm |
| Rodzaj zacięcia | RC 315, 433, 868 MHz |
|---|---|
| Odległość robocza | 1-30 metrów |
| Zasilanie | Wtyczka AC100-240V i ładowarka samochodowa DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | 10W |
| Wymiary | 177,5 x 76,5 x 36,5 mm |
| Rodzaj zacięcia | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSL1, WiFi2.4G |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 10W |
| Wejście zasilania | AC110V/220V |
| Moc wyjściowa | DC5V 30A |
| Temperatura | -40 do +55 ℃ |