| Całkowita moc wyjściowa | 20W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 60M |
| Anteny | Zewnętrzne anteny dookólne, obsługujące wyłącznie łącze w dół o częstotliwości TX |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V |
| Wymiar | 210 x 50 x 170 mm |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
|---|---|
| Całkowita moc RF | 868 W |
| źródło zasilania | Dodatkowy generator prądu przemiennego (5000 W) |
| Całkowity pobór mocy (+28VDC) | Maks. 7000VA |
| zakres temperatur pracy | -20Ċ...+50Ċ |
| Promień ekranujący | 2-20 mln |
|---|---|
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Rozmiar opakowania | 25*24*8cm |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Dotknięte zakresy częstotliwości | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G (Wimax) |
|---|---|
| Promień ekranujący | 20-100m |
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110/220 V-DC27 V) |
| Waga | 19 kg |
| Częstotliwość bloku | GSM CDMA DCS PCS 3G 4G Wimax |
|---|---|
| Moc każdego pasma częstotliwości | Można regulować niezależnie |
| Funkcja | Pasma częstotliwości i moc wyjściowa wybierane. |
| Promień ekranujący | (20-100)M |
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
| Wyjście | Wideo1, Wideo2, Wideo3 |
|---|---|
| Średnia częstotliwość | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
| Kontynuuj wykorzystywanie czasu | 90 minut |
| Zakres zagłuszania | Do 20 metrów |
| Całkowita moc wyjściowa | 900 mW |
| Dotknięta częstotliwość | 4G(LTE), 3G, DCS/PCS, GSM, CDMA |
|---|---|
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110/220 V-DC27 V) |
| Promień ekranujący | 20-100m |
| Całkowita moc wyjściowa | 70 W. |
| Rozmiar | 34*13*27 cm |
| Typ anteny | Omni-kierunkowy |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 1-20 metrów (promień) |
| Godzina pracy baterii | 2 godz |
| Obsługiwane częstotliwości robocze | 3G/4G/GPS/wifi/Lojack |
| Wsparcie ładowarki samochodowej | DC-12V |
| Rodzaj zacięcia | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Odległość robocza | 2-40 M(@-75dBm) |
| Moc wyjściowa | 15w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Wymiar | 305 x 140 x 51 mm |
| System chłodzenia | Wbudowany wentylator chłodzący |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Czas pracy | Kontynuuj pracę 2,5 godziny |
| Zasilanie | AC100-240V do DC12V |
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220x202x65mm |